Profil
Saral Yapı

Grubunun en yeni iştiraki olan firma özel projelerde iddialı konsept uygulamaları oluşturmak üzere kurulmuş, üçüncü kuşak Sarallar tarafından yönetilen bir yapı şirketidir. 50'yi aşkın personeli ve 20'yi aşkın çözüm ortağı ile ses getiren projelere imza atmaya başlamıştır.


2008 projeleri
Ömerli Saral Apartları
Yeni yaşam alanlarının başında gelen ve anadolu yakasının en gözde projelerinin gerçekleştiği Ömerli'de yeni bir nefes olacak olan sosyal yaşamın yeni gözdesi olacak konsept bir proje olarak ortaya çıkmış ve çalışmalara başlanmıştır. Bitirldiği'de 10.000 m2 alan üzerine 3120 m2 kapalı alan ve 50 kişinin yaşayacağı sosyal alanlarına sahip olacak örnek bir proje.                                                                                          www.saralyapi.com.tr

Yöneticilerimiz
Abdullah Saral    Ensar Saral    Gökhan Saral
Saral Ailesi, 1940 'lı yıllarda başlanılan ticari faaliyetleri ve 55 yılını aşan ticaret tecrübesi ile Türkiye ekonomisine önemli katkılar sağlamıştır. Karadeniz'in saygıdeğer eşraflarından merhum Hacı Ensar SARAL önderliğinde ticaretin her aşamasında yer almış, yetiştirilen ikinci ve üçüncü neslin gayretleriyle de günümüze dev bir grup olarak gelmiştir.

 

 

 

Saral 2008